KURSY ON-LINE

Kursy online to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu aby dojechać na zajęcia stacjonarne lub preferują naukę zdalną w własnym domu. Aby uczestniczyć w zajęciach potrzebne są tylko: komputer stacjonarny lub laptop, mikrofon, kamerka oraz dostęp do Internetu i motywacja do nauki 🙂 . Nie trzeba do naszej placówki dojeżdżać przy czym połączyć się z nami można właściwie z każdego miejsca na świecie.

Kursy online dostosowane są do potrzeb i oczekiwań uczestników. Prowadzone są  na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowo i indywidualnie przez doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę . Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach przy użyciu odpowiedniej do nauczania online platformy LANGLION. Czas trwania zajęć to 60 min lub 90 min – w zależności od wybranego kursu.

W ENGLISH MELODY organizujemy kursy online z języka angielskiego na poziomach od A1 do C1 w skali Europy:

Czy taka forma zajęć jest Twoim zdaniem atrakcyjna?

TAK, CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ NAUKI W FORMIE ONLINE

Na zajęciach online kursant:

  • ma dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej i dziennika elektronicznego LANGLION
  • widzi i słyszy lektora oraz, jeśli są to zajęcia grupowe pozostałych uczestników grupy
  • aktywnie uczestniczy w zajęciach; zabiera głos w konwersacjach, wykonuje ćwiczenia
  • obserwuje tablicę udostępnioną przez lektora, może współdzielić ekran, ma możliwość pracy w  parach- podgrupach, otrzymuje udostępnione przez lektora materiały- filmy, zdjęcia, pliki itp.
  • może kontaktować się z lektorem za pomocą chatu
  • ma do dyspozycji możliwość tworzenia wspólnych notatek z innymi członkami grupy
  • korzysta z interaktywnych testów i materiałów edukacyjnych
  • dzięki platformie łatwo komunikuje się z lektorem, innymi kursantami w grupie, metodykiem i sekretariatem

Wszyscy kursanci Naszej szkoły otrzymują dostęp do platformy e-learningowej LANGLION, dzięki której mają możliwość bezpośredniego kontaktu z lektorem, wglądu do dodatkowych materiałów i realizowanego programu.

Czy chciałbyś wziąć udział w takich zajęciach?

TAK, JESTEM ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA ZAJĘCIAMI ONLINE

Po zakończeniu kursu uczestnik ma dodatkowo możliwość zdania międzynarodowego egzaminu CAMBRIDGE na poziomach A1, A2, B1, B2 lub C1.

Każdy z kursów oferowanych w Naszej szkole jest w pełni dopracowany i bogaty w materiały edukacyjne. Lektorzy i metodycy w naszej szkole regularnie uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych. Wysoki standard nauczania i zadowolenie kursantów są dla nas priorytetem.

Zarezerwuj sobie miejsce w wirtualnej grupie ONLINE ENGLISH MELODY