Nowy Tomyśl

Nowa filia English Melody – przybywamy do Nowego Tomyśla!

Wiadomość PETARDA! W czerwcu otworzymy nowy oddział w Nowym Tomyślu
Na ten moment długo czekaliśmy, aby podzielić się nim ze światem!
Z bijącym sercem, jak po udziale w maratonie ogłaszamy wszem i wobec, że 1 czerwca w Nowym Tomyślu otworzymy cudowny klon wolsztyńskiej wersji English Melody.

To oznacza, że już teraz możemy Cię zapewnić, że chętnie zaopiekujemy się
językowo Twoim dzieckiem – już od 2 roku życia, aż po 18-latków.

Kursy angielskiego – tak przyjazne, że już chyba bardziej się nie da – to rzecz jasna fundament naszej szkoły. Ale możecie być pewni, że pod dachem w Nowym Tomyślu planujemy tryliard innych inicjatyw z melodią angielską w tle.

Tym komunikatem chcemy zaktywizować przede wszystkim rodziców dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Bo dla ich pociech mamy w ofercie kultowe kursy angielskiego metodą Teddy Eddie.

Jeśli nie znacie tego miśka ze zdjęcia, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. To właśnie nasz Eddie, ukochany przez wszyyyyystkie dzieci pluszak, który mobilizuje dzieci i angażuje do stawiania pierwszych, najważniejszych kroków językowych.

My już doskonale wiemy, że dzięki tej metodzie dziecko przyswaja do 5 razy więcej słów, niż ucząc się standardowo. Co ważne również: chętnie chodzi na zajęcia, uwielbia misia, więc nauka jest dla niego przyjemna. Widzą to również rodzice, którzy szybko dostrzegają, że ich pociecha chłonie angielski jak gąbeczka i pięknie przyswaja wymowę oraz akcent

Skąd to wiemy?

Bo tylko w tym roku szkolnym pod naszymi skrzydłami w Wolsztynie uczy się ponad 150 dzieci w wieku 2-7 lat. Więc każdego dnia przekonujemy się o tym na własnej skórze

Mamy także złą informację…

W pierwszym roku będziemy mogli przyjąć tylko 150 dzieci, dlatego niestety obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy

Chcesz dokonać wstępnego, niezobowiązującego zapisu swojego dziecka?