Wiadomość PETARDA! – otworzyliśmy cudowny klon wolsztyńskiej wersji English Melody!!!

Już od 13 września 2021 roku prowadzone są zajęcia językowe w nowej filii w Nowym Tomyślu.

W roku 2021/ 2022 ponad 200 uczniów (od 2 do 18 lat) zaufało nam i otoczyliśmy ich językową opieką prowadząc kursy Teddy Eddie, Cambridge YLE oraz Cambridge Teens.

Jeśli nie znacie tego miśka ze zdjęcia, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. To właśnie nasz miś Eddie, ukochany przez wszyyyyystkie dzieci pluszak, który mobilizuje dzieci i angażuje do stawiania pierwszych, najważniejszych kroków językowych.

My już doskonale wiemy, że dzięki tej metodzie dziecko przyswaja do 5 razy więcej słów, niż ucząc się standardowo. Co ważne również: chętnie chodzi na zajęcia, uwielbia misia, więc nauka jest dla niego przyjemna. Widzą to również rodzice, którzy szybko dostrzegają, że ich pociecha chłonie angielski jak gąbeczka i pięknie przyswaja wymowę oraz akcent.

Skąd to wiemy?

Bo tylko w tym roku szkolnym pod naszymi skrzydłami w Wolsztynie uczy się ponad 190 dzieci w wieku 2-7 lat. Więc każdego dnia przekonujemy się o tym na własnej skórze.

Kursy angielskiego – tak przyjazne, że już chyba bardziej się nie da – to rzecz jasna fundament naszej szkoły. Jednak oprócz edukacji w czasie roku szkolnego dajemy też dzieciom możliwość uczestniczenia w Półkoloniach i Obozach Marzeń

Chcesz dokonać wstępnego, niezobowiązującego zapisu swojego dziecka?