W szkole English Melody prowadzimy spersonalizowane kursy języka angielskiego dla firm z uwzględnieniem potrzeb i preferencji kursantów na różnych poziomach zaawansowania.

Dostosowujemy się do oczekiwań klientów, harmonogramu spotkań, miejsca przeprowadzanych zajęć oraz zakresu materiału. Spotkania mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i  lokalu firmy zamawiającej kurs. Istnieje również możliwość zajęć online.

Czy jesteś zainteresowany kursem dla pracowników swojej firmy lub sam chciałbyś wziąć w nim udział?

TAK, JESTEM ZAINTERESOWANY/A

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Zajęcia prowadzone są na wielu płaszczyznach- konwersacyjnej, gramatycznej i słownikowej.

Głównym celem spotkań jest przygotowanie słuchaczy do swobodnej komunikacji w języku angielskim, jakże potrzebnej podczas wyjazdów służbowych, delegacji, negocjacji z kontrahentem itp.

Lektor, dzięki wcześniejszym ustaleniom z zleceniodawcą realizuje program według jego potrzeb.

Nasza palcówka kładzie duży nacisk na regularne szkolenia naszych metodyków i lektorów, co przekłada się w praktyce na wysoki standard nauczania.

Czy taki kurs wydaje Ci się interesujący?

TAK, CHCIAŁBYM UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA JEGO TEMAT

Posiadamy w pełni wykwalifikowaną, doświadczoną i odpowiednio przygotowaną do pracy z klientem kadrę lektorską.

Nasi nauczyciele w trakcie trwania kursu pozostają w stałym kontakcie ze słuchaczem poprzez dostęp do platformy e-learningowej LANGLION. Dzięki niej mają stały wgląd w realizowany program, dostęp do dodatkowych materiałów do pracy samodzielnej w domu itp. Osoba nadzorująca kurs ma możliwość wglądu w statystyki obecności, oraz postępy kursantów.

Uczniowie pod koniec kursu mogą podejść do zewnętrznego, międzynarodowego egzaminu CAMBRIDGE (KET, PET, FCE lub CAE) na poziomach A2, B1, lub C1– koszty egzaminu pokrywają uczestnicy kursu lub jego zleceniodawca.  

Zaufały nam już lokalne firmy takie jak: Syto Co-Packing Polska Sp. z o. o., Nexbau, Romix Sp. z o.o , Limax Sp. z o.o. , Łazienki @ styl Karina Szutta, Biuro Rachunkowe „AGA” Agnieszka Czajka, Dąb- Pasz Olga Dąbska, NZOZ Rehabilitacja Lecznicza mgr Elżbieta Brychcy, PWL CARS Paweł Stepczak, Usługi Weterynaryjne Adam Dąbski

Czy chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

TAK, PROSZĘ O OFERTĘ DLA MOJEJ FIRMY