piano kids m
piano1Innowacyjna metoda Oxfordzka - nauka gry na instrumentach klawiszowych z elementami języka angielskiego dla naszych najmłodszych artystów. Dzieci w wieku od 4 do 8 lat poprzez kreatywne i twórcze zajęcia zapraszamy do rozpoczęcia inspirującej przygody z muzyką i językiem angielskim.
 
piano remember

Program oparty jest o kurs Tune for ten Fingers Pauline Hall. Piosenki i inne materiały edukacyjne w języku angielskim pozwalają nie tylko na efektywną i interesującą naukę gry na pianinie lub keyboardzie, ale również na doskonalenie zdolności językowych poprzez muzykę.
 
piano fingers1
piano fingers2
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w małych 3 - 5 osobowych grupach. Pomieszczenie, w którym prowadzone są zajęcia jest zaprojektowane z myślą o dzieciach.
mlodzi key2Nauka gry na instrumentach klawiszowych z elementami języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 18 lat. Zapraszamy na zajęcia wypełnione muzyką pop, dance, jazz i rock. Uczniowie zapoznają się z optymalnym wykorzystaniem możliwości keyboardu harmonizując utwory oraz opanowując umiejętność czytania nut.
 
Wprowadzając metodę nauczania gry na pianinie lub keyboardzie z wykorzystaniem języka angielskiego chcielibyśmy naturalnie rozwinąć w naszych uczniach umiejętności muzyczne jak i językowe. Zajęcia prowadzone są zarówno w języku polskim jak i angielskim.
mlodzi key3
 
 
Program zajęć oparty jest o kurs The complete Keyboard Player Kenneth Baker. Znane angielskie piosenki oraz nieskomplikowane teksty pozwolą uczniom rozpocząć grę na keyboardzie szybko i ze zrozumieniem.
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w małych 3 - 5 osobowych grupach oraz indywidualnie.
mlodzi key4